Merhametin, iyiliğin, umut ve huzurun gecesi, Ramazan-ı Şerif´in müjdecisi Berat Kandilinizi tebrik ediyor, birlik, beraberlik, huzur ve sağlık dolu bir Ramazan ayına hep birlikte ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.
çardak belediyesi kandil mesajı yayınladı
![çardak belediyesi kandil mesajı yayınladı](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2023/03/cardak-belediyesi-kandil-mesaji-yayinladi-1678115855.webp)
çardak belediyesi kandil mesajı yayınladı
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Başka haber bulunmuyor!
Yorum Yazın