Çardak belediye başkanı Hüsnü YILMAZ Çardak Belediyesi olarak tüm imkanlarımızla afet bölgelerine yardıma gidiyoruz. Belediyemize ait bir adet kepçe , bir adet kamyon ve 2 personel #Hatay’a doğru yola çıktı. Gün birlik günüdür. Rabbim yar ve yardımcıları olsun.
Çardak belediyesinden yardım araçları yola çıktı
![Çardak belediyesinden yardım araçları yola çıktı](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2023/02/cardak-belediyesinden-yardim-araclari-yola-cikti-1675948081.webp)
Çardak belediyesi
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Başka haber bulunmuyor!
Yorum Yazın