Denizli’de gerçekleştirilen FETÖ operasyonunda toplam 4 kişi hakkında işlem yapıldı.
Denizli’de 17 Ekim 2022 - 23 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde, FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne yönelik operasyon gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalarda 4 şüpheli ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı. Yakalanan şüpheliler hakkında ifadeleri sonrası adli makamlarca işlem yapıldı.
Denizli’de aranan 4 FETÖ’cü yakalandı
![Denizli’de aranan 4 FETÖ’cü yakalandı](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2022/10/denizlide-aranan-4-fetocu-yakalandi-1666678209.webp)
Denizli’de gerçekleştirilen FETÖ operasyonunda toplam 4 kişi hakkında işlem yapıldı.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın