Denizli İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde alkollü sürücülere yönelik denetlemelerini aralıksız sürdürüyor. Kentin 5 ayrı noktasında şok uygulama yapan trafik ekipleri, yüzlerce araç ve sürücünün sorgulamasını yaptı. Yapılan sorgulamalarda eksiği bulunan araç ve sürücülere, çeşitli maddelerden idari para cezası uygulanırken, 8 alkollü araç sürücüsünün ise ehliyetine el konuldu.
Denizli’de denetimler aralıksız sürüyor
![Denizli’de denetimler aralıksız sürüyor](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2023/08/denizlide-denetimler-araliksiz-suruyor-1691007762.webp)
Kent genelinde çalışmalarını sürdüren Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 5 ayrı noktada trafikve asayiş uygulaması gerçekleştirdi.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Başka haber bulunmuyor!
Yorum Yazın