Denizlispor Kulübü’nden yapılan açıklamada “Kulübümüzün bugünkü olağan genel kurulu, çoğunluğun sağlanamaması sebebiyle ertelenmiştir. Ertelenen Olağan Genel Kurulumuz, 14 Mayıs 2024 Salı günü EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde saat 18:30'da çoğunluk aranmadan yapılacaktır. Kamuoyunun bilgisine sunarız” denildi.
Denizlispor kongresinde salon boş kaldı
![Denizlispor kongresinde salon boş kaldı](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2024/05/denizlispor-kongresinde-salon-bos-kaldi-1715012896.webp)
2. Lig'den düşen Denizlispor'da bugün yapılması planlanan olağan kongre, yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle 14 Mayıs’a ertelendi.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Başka haber bulunmuyor!
Yorum Yazın