Haber Detayı
10 Aralık 2017 - Pazar 23:30 Bu haber 1121 kez okundu
 
AK Parti Turgutlu İlçe Danışma Meclisi toplandı
GÜNDEM Haberi
AK Parti Turgutlu İlçe Danışma Meclisi toplandı

MANİSA (AA) - AK Parti Turgutlu İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

AK Parti Turgutlu İlçe Danışma Meclisi, AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli'nin başkanlığında Turgutlu Öğretmenevinde toplandı.

AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber, toplantıda yaptığı konuşmada, toplantının yapılacağı yere gelmek için adeta ilçeyi turlamak zorunda kaldıklarını anlatarak, kentin iyi yönetilmediğini iddia etti.

Yerel Yönetimler noktasında AK Parti'nin marka olduğunu belirten Berber, "AK Parti, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yerel yönetimin nasıl olacağını herkese göstermiştir. Bugün AK Parti'li ve diğer partilerin belediyelerinin çalışmalarına baktığınız zaman, aradaki farkı gayet açık şekilde anlayabiliyorsunuz. Manisa'da MASKİ, her yeri plansız ve programsız şekilde kazıyor ve gidiyor. Sonrasında ne olacağından ya da yapılan çalışmalardan hiç kimsenin haberi dahi olmuyor." dedi.

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli'nin parti çalışmaları hakkında bilgi verdiği danışma meclisinde, partinin çeşitli kademelerinde geçmişte görev yapanlara plaket verildi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: AK, Parti, Turgutlu, İlçe, Danışma, Meclisi, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı