Haber Detayı
24 Ocak 2019 - Perşembe 10:53 Bu haber 1099 kez okundu
 
"HERKESİN GÖNLÜ FERAH OLSUN, BİZ GELİYORUZ!"
Pamukkale ilçesinin her mahallesi için ayrı çalışma yürüten AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, AK Parti Pamukkale Mahalle Başkanları ile istişare toplantısı düzenledi.
SİYASET Haberi

Her mahalle başkanı ile bire bir görüşen Örki, mahallelerle ilgili istek, talep ve sorunları birinci ağızdan dinleme fırsatı buldu. AK Parti Pamukkale İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıya mahalle başkanları yoğun ilgi gösterdi. İstişare toplantısıyla ilgili konuşan Örki,"İstişare toplantılarımız sayesinde mahallelerimizin sorunlarını birinci ağızdan dinleyerek ortak bir şekilde çözüm üretiyoruz." dedi.

"Gözler'den Cankurtaran'a kadar her yere hizmeti götüreceğiz"

Bölgesel olarak her mahalleyi incelemeye aldıklarını belirten Örki,"Pamukkale ilçemizin 68 mahallesinde ne eksikler var, vatandaşlar ne sorunlar yaşıyor, mahallelinin ne gibi istekleri var, bunların hepsini mahalle başkanlarımızla görüşüyor, istişareler yapıyoruz. Allah'ın izniyle 1 Nisan'dan itibaren Gözler'den Cankurtaran'a kadar her yere hizmeti götüreceğiz. Fatih'te yaşayan hemşerim ne gibi hizmetler alıyorsa, bunu Gözler Mahallemiz de alacak. Bunun için yoğun bir şekilde mahalle başkanlarımızla görüşerek çalışmalarını yapıyoruz. Herkesin gönlü ferah olsun, biz geliyoruz." diye konuştu

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: "HERKESİN, GÖNLÜ, FERAH, OLSUN,, BİZ, GELİYORUZ!",
Yorumlar
Haber Yazılımı