Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 11:25 Bu haber 1388 kez okundu
 
KORONA İÇİN SEFERBERLER OLANLARA KUMANYA DESTEĞİ
DENİZLİ’nin Çal ilçesinde köfte ve yemek salonu işleten esnaf ve spor adamı İlhan Üşür, korona virüsü önlemleri için 24 saat görev başında olan polis, jandarma, sağlık çalışanları ve belediye çalışanlarına kumanya dağıtımına başladı. Üşür’ü iş yerinde ziyaret eden Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Birlik ve beraberliğe, anlayışa, yardımlaşmaya şiddetle ihtiyacımız olan bu günlerde, esnafımızın sahada çalışan kamu görevlilerine kumanya dağıtması taktire şayandır” dedi.
İLÇE HABERLERİ Haberi
KORONA İÇİN SEFERBERLER OLANLARA KUMANYA DESTEĞİ

Çal’da faaliyet gösteren Atçalı Köfte ve Yemek Salonu’nun sahibi ve Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi İlhan Üşür, korona virüsü önlemleri kapsamında günün 24 saati görev başında olan kamu görevlilerine kumanya dağıtmaya başladı. İlk olarak İlçe Emniyet Amirliği personeline kumanya dağıtan Üşür, “İlçe Jandarma Komutanlığı, sağlık çalışanları ve Çal Belediyesi’nin sürekli sahada olan çalışanlarına da kumanya dağıtacağız. Ülkemiz ve dünya zor bir süreçten geçiyor. Bu zorlu mücadelede az da olsa çorbada tuzumuz olsun istedik” diye konuştu.

BAŞKAN KUTLADI

İlhan Üşür’ün iş yerine giderek esnafı kutlayan Belediye Başkanı Fethi Akcan ise, “Duyarlı davranışından ötürü İlhan kardeşimizi kutluyorum. Birlik ve beraberliğe, anlayışa, yardımlaşmaya şiddetle ihtiyacımız olan bu günlerde, esnafımızın sahada çalışan kamu görevlilerine kumanya dağıtması taktire şayandır. Bu millet ve devletimiz zorlu süreci elbette atlatacaktır. Biz de belediye olarak her türlü önlemlerimizi aldık, çalışıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: KORONA, İÇİN, SEFERBERLER, OLANLARA, KUMANYA, DESTEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı