Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 08:14 Bu haber 5425 kez okundu
 
KÜÇÜK KIZIN GİYDİĞİ TİŞÖRT HAYATINI DEĞİŞTRİDİ
Bursa'nın merkez Yıldırım ilçesinde Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün üst tarafında bulunan Eğitim Caddesi'ndeki trafik lambalarında, üzerinde Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü yazılı tişörtle su satan 9 yaşındaki Elif T.'yi ilçe emniyet müdürü fark etti.
GÜNDEM Haberi
KÜÇÜK KIZIN GİYDİĞİ TİŞÖRT HAYATINI DEĞİŞTRİDİ

Küçük kız "korkup kaçmasın" diye müdahale etmeyen müdür, sivil ve resmi kıyafetli iki bayan memuru göndererek minik kızı su sattığı yerden aldırdı.

Elif T.'nin hayatı, İlçe Emniyet Müdürü sayesinde değişti. Küçük kız nazikçe satış yaptığı trafik ışıklarından alınıp Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Burada emniyet personeli, Elif'e okul kıyafeti ve ders kitapları aldı. Ailesiyle de görüşülen küçük kız bundan sonra çalışmayıp, okula gidecek. Elif'in öğretmenleri ile de görüşen polis ekipleri, küçük kızın sokakta çalışmaması için gerekli bütün tedbirleri aldı.

Minik Elif'in, kendisine ve kardeşine oyuncak alamadığı için su sattığı öğrenildi. Elif'in 1 yılda su satarak kazanacağı parayı harçlık olarak kendisine veren polis yetkilileri, zaman zaman Elif'i ziyaret ederek okula gidip gitmediğini kontrol edecek.

 

KAYNAK : ÇAMELİ HABER 

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: KÜÇÜK, KIZIN, GİYDİĞİ, TİŞÖRT, HAYATINI, DEĞİŞTRİDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı