Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 21:15 Bu haber 4005 kez okundu
 
Manisa'ya Fransız gelin
GÜNDEM Haberi
Manisa'ya Fransız gelin

MANİSA (AA) - Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir Fransız firmasında kalite kontrol sorumlusu olarak çalışan Yahya Er (35), aynı fabrikada çalışan insan kaynakları sorumlusu Fransız vatandaşı Camille Lafon (30) ile evlendi.

Turgutlu Belediyesi nikah salonundaki törene, Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Bölükbaşıoğlu, Sosyal İşler Sorumlusu Metin Akgül, çiftin akrabaları ve arkadaşları katıldı.

Camille Lafon ile 2 yıl önce aynı fabrikada çalışırken tanıştıklarını ve zamanla arkadaşlıklarının aşka dönüştüğünü belirten damat Yahya Er, Camille ile evlenmiş olduğumuz için çok mutluyum. Kendisi zaten Turgutlu'da yaşıyor ve bizlere yabancı değil. İnşallah birlikte uzun yıllar güzel bir yuvada mutlu, mesut yaşarız." dedi.

Türkiye'yi çok güzel bir yer olduğunu ve Türk insanının sıcak kanlı olduğunu belirten Fransız gelin Camille Lafon, "Türkiye'de olmaktan ve artık Türkiye'de yaşayacak olduğum için çok mutluyum." ifadelerini kullandı.

Nikahın ardından genç çifti yakınları tebrik ederken, Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Sorumlusu Metin Akgül, Belediye Başkanı Turgay Şirin adına çifte Kuran-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: Manisa'ya, Fransız, gelin,
Yorumlar
Haber Yazılımı