Haber Detayı
13 Nisan 2018 - Cuma 19:15 Bu haber 1266 kez okundu
 
MUTSO seçimleri
GÜNDEM Haberi
MUTSO seçimleri

MUĞLA (AA) - Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığına Koray Özcan, Yönetim Kurulu Başkanlığına Bülent Karakuş seçildi.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, TOBB Genel Kurul delegeleri ve Disiplin Kurulu üyeleri seçimi yapıldı.

Seçimler sonucunda Bülent Karakuş yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Yönetim Kurulu üyeliklerine ise, Mustafa Ercan, Mehmet Dişçigil, Mustafa Murat Can, Sedat Tuncer, Mustafa Karataş, Hasan Şahin, Yusuf Kayacık, Mehmet Çahan, Ömer Öcal ve Selma Ünal seçildi.

Seçimlerin ardından MUTSO’nun ilk meclis toplantısı en yaşlı meclis üyesi Kadir Sevim başkanlığında MUTSO Meclis Salonu'nda yapıldı. Toplantıda, 49 meclis üyesi hazır bulundu.

Meclis üyeleri arasında yapılan seçimde Koray Özcan, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası 2018-2022 Dönemi Meclis Başkanlığına seçilirken, Meclis Başkan yardımcılıklarına Deniz Dakikoğlu ile Miraç Cin, Meclis Katip Üyeliğine ise Ali Çorlu seçildi.

Yönetim kurulu başkan yardımcılıkları ve muhasip üye ise, önümüzdeki hafta yapılacak yönetim kurulu toplantısında belirlenecek.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: MUTSO, seçimleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı