Haber Detayı
09 Eylül 2020 - Çarşamba 08:07 Bu haber 6989 kez okundu
 
O MAHALLELERDE 14 GÜN SÜRE İLE KARANTİNA UYGULANACAK
Çardak ilçesi Gemişli ve Gemişpınarı Mahallelerinde koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılmasının engellenmesi ve toplum sağlığının korunmasını sağlamak amacıyla 14 gün süreyle karantina kararı alınmıştır.
ÇARDAK Haberi
O MAHALLELERDE 14 GÜN SÜRE İLE KARANTİNA UYGULANACAK

Çardak Belediyesi tarafından yapılan duyuruda Çardak ilçesi Gemişli ve Gemişpınarı Mahallelerinde koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılmasının engellenmesi ve toplum sağlığının korunmasını sağlamak amacıyla 14 gün süreyle karantina kararı alınmıştır. 

''İlçemiz Gemişli ve Gemişpınarı Mahallerinde Covid-19 salgınının yayılmasının engellenmesi ve toplum sağlığının korunması amacıyla 36 Nolu Çardak İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararıyla 8 Eylül 2020 tarihi Saat 24.00'dan itibaren 14 gün süreyle karantina kararı alınmıştır.

Karantina süresince süt tankerleri, manav, fırın ve bakkallar açık bırakılacak, berber, kuaför salonları, lokanta ve kahvehaneler kapalı kalacaktır.

Gıda taşıma işi yapan toptancıların, mahalle içine girmeden gıda maddelerini muhtar, bakkal veya manav sahibine teslim edebilmeleri sağlanacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.''

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: O, MAHALLELERDE, 14, GÜN, SÜRE, İLE, KARANTİNA, UYGULANACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı