''Bugünün emeğiyle yarınlarımıza katkı sağlayan, Emeğin, emektarın, alın terinin, Ülkemizin büyümesi, ilerlemesi ve hedeflerine ulaşmasında önemli pay sahibi olan tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.''
Başkan Altıner'den 1 Mayıs Mesajı
![Başkan Altıner'den 1 Mayıs Mesajı](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2024/05/baskan-altinerden-1-mayis-mesaji-1714604462.webp)
Çardak Belediye Başkani Ali ALTINER 1 MAYIS EMEK ve DAYANIŞMA GÜNÜ Mesajı yayınladı
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Başka haber bulunmuyor!
Yorum Yazın