Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 13:19 Bu haber 3982 kez okundu
 
VALİ KARAHAN'DAN BİR DİZİ ZİYARETLER
Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bozkurt ve Çardak ilçelerini ziyaret etti.
ÇARDAK Haberi
VALİ KARAHAN'DAN BİR DİZİ ZİYARETLER

Bozkurt ilçe ziyaretinde; Bozkurt Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan, Kaymakam Talha Battal’dan İlçenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Valimiz, Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından İnceler Mahallesinde yapımı tamamlanan, vatandaşların düğün. nişan ve benzeri ihtiyaçları ile pazar yeri olarak kullanılacağı 1.250 metrekare kapalı alana sahip Bozkurt İnceler Sosyal Tesisi’nin açılış törenine katılan Valimiz Tesiste incelemelerde bulunarak bilgi aldı

Bozkurt İlçe ziyaretinin ardından Çardak’a geçen Valimiz, Çardak Kaymakamlığı’nı ziyaret ederek Kaymakam Kerem Türker’den ilçede gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Valimiz Hasan Karahan daha sonra Çardak Kaymakamlığı’nın, bodrum+2 kat olacak şekilde tasarlanan ve adliye, tapu, nüfus müdürlüğü, emniyet ve sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının da hizmet vereceği Kaymakamlık hizmet binası inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: VALİ, KARAHAN'DAN, BİR, DİZİ, ZİYARETLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı