Haber Detayı
31 Ocak 2018 - Çarşamba 22:15 Bu haber 988 kez okundu
 
ZEKA Yönetim Kurulu Afyonkarahisar'da toplandı
GÜNDEM Haberi
ZEKA Yönetim Kurulu Afyonkarahisar'da toplandı

AFYONKARAHİSAR (AA) - Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illerinin içinde yer aldığı Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılının ilk yönetim kurulu toplantısı Afyonkarahisar'da gerçekleştirildi.

Termal bir otelde gerçekleştirilen toplantıya, ZEKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlık etti.

Vali Nayir, toplantı öncesi yaptığı açıklamada, "Zafer Kalkınma Ajansı'nın 2018 yılı ilk yönetim kurulu toplantısı için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu günkü toplantımızda görüşeceğimiz gündem maddeleri, personel istihdamı mülakat sınavı sonuçlarının görüşülmesi, projelerle ilgili taleplerin gelişmelerin görüşülmesi, 2 toplantı arası ajans faaliyetlerinin görüşülmesi, 2017 yılı Aralık ayı ve yıllık gelir gider cetvelinin görüşülmesi olarak belirlendi." diye konuştu.

Toplantıda ilk olarak 9 uzman ve bir iç denetçi alımına yönelik geçmiş dönemde yapılan personel istihdamı mülakat sınav sonuçlarını görüşeceklerini dile getiren Nayir, şunları kaydetti:

"Daha önceki toplantılarda de ifade ettiğimiz üzere mevzuatımızın izin verdiği ölçüde projelerin uygulanmasını kolaylaştırmak adına yararlanıcılarımızdan gelen talepleri olumlu karşılıyor ve bu hususta her zaman yapıcı olmaya azami gayret gösteriyoruz. Toplantımızın bölgemize ve ülkemize hayırlı olması temennileri ile sözlerime son veriyor katılım sağladığınız için teşekkür ediyorum."

Toplantı daha sonra basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Fatma Kuşgöz
Etiketler: ZEKA, Yönetim, Kurulu, Afyonkarahisar'da, toplandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı