Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz ''Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Denizlimize teşriflerinin 93. yıl dönümünde saygı, rahmet ve minnetle yad ediyorum''dedi.
Başkan Yılmaz'ın Atatürk'ün Denizli'ye gelişinin 93. yıldönümü Mesajı
![Başkan Yılmaz'ın Atatürk'ün Denizli'ye gelişinin 93. yıldönümü Mesajı](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2024/02/baskan-yilmazin-ataturkun-denizliye-gelisinin-93-yildonumu-mesaji-1707054169.webp)
Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz ''Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Denizlimize teşriflerinin 93. yıl dönümünde saygı, rahmet ve minnetle yad ediyorum''dedi.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın