Çardak Belediye Başkanı Hüsnü YILMAZ Esnaf Ziyaretlerine devam ediyor
![Çardak Belediye Başkanı Hüsnü YILMAZ Esnaf Ziyaretlerine devam ediyor](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2024/03/cardak-belediye-baskani-husnu-yilmaz-esnaf-ziyaretlerine-devam-ediyor-1709386775.webp)
YILMAZ''Her biri Çardak’ımızın can damarı olan, ilçemize bereket katan çarşı esnaflarımızı ziyaret edip hayırlı işler diledik, hemşehrilerimizle sohbet ettik.Nazik misafirperverlikleri ve keyifli sohbetleri için teşekkür ediyor; hayırlı işler, bol ve bereketli kazançlar diliyorum''dedi.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın