Çardak Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzaladı.
![Çardak Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzaladı.](https://www.haber20denizli.com/images/haberler/2024/03/cardak-belediyesi-ile-hizmet-is-sendikasi-arasinda-toplu-is-sozlesmesi-imzaladi-1709793640.webp)
Çardak Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında çalışanların mali ve sosyal haklarını kapsayan toplu iş sözleşmesi imzaladı.Belediye Başkanı YILMAZ''Gece gündüz demeden Çardak’ımıza ve hemşehrilerimize hizmetkar olduğumuz kıymetli mesai arkadaşlarıma ve ailelerine hayırlı olmasını temenni ediyorum''.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın